Felce Azzurra

Артикул: 13437
Гель для душа и пена для ванны Felce Azzurra Fresco с ароматом бергамота и цветка лайма, обогащен увлажняющими компонентами.
Гель оставляет кожу увлажненной, мягкой и не вызывает раздражения.
98 грн
В наличии
Артикул: 13197
Гель Felce Azzurra Cenere Vulcanica подходит для ухода за белыми и цветными вещами. Оставляет структуру ткани неизменной и сохраняет цвет. Эффективно удаляет застарелые пятна и грязь.
188 грн
В наличии
Артикул: 13474
Гель Felce Azzurra Classico подходит для ухода за белыми и цветными вещами. Оставляет структуру ткани неизменной и сохраняет цвет. Эффективно удаляет застарелые пятна и грязь.
188 грн
В наличии
Артикул: 13392
Високоефективний очищувач, який допоможе досягти гігієнічної чистоти в санвузлі. Спрей рекомендований для миття унітазів, душових кабін і ванн і підходить для чищення кранів, душових гарнітурів. З його допомогою ви легко повернете блиск, білизну і новизну сантехніці.

Засіб знищує бактерії та мікроби, а також бездоганно справляється з брудом і залишками мила. Склад не містить фосфатів, тому безпечний для здоров'я людини та збереження довкілля.
95 грн
В наличии
Артикул: 13393
Господині на власному досвіді знають, як складно позбутися плям жиру. Щоб полегшити це завдання, фахівці Felce Azzurra створили засіб для видалення жиру, який підходить для чищення різних поверхонь.

Безфосфатна формула продукту заснована на ефективній дії натуральних інгредієнтів, які швидко та легко справляються з жиром і брудом. Для досягнення оптимального результату рекомендовано використовувати губку або очисний скребок.

Засіб не залишає розводів і слідів на поверхні та забезпечує гігієнічну чистоту і приємний аромат, який буде вас радувати довгий час.
95 грн
В наличии
280 грн
В наличии
280 грн
В наличии
Артикул: 13143
Гель для интимной гигиены с дозатором с экстрактом мальвы.
85 грн
В наличии
280 грн
В наличии
Выводить по: